فارسی English

درباره ما

صفحه اصلی درباره ما

باشگاه فرهنگی ورزشی شهر خودرو خراسان با هدف توسعه ورزش حرفه ای فوتبال و به منظور اثر گذاری در عرصه های ورزشی با حمایت مالی و پشتیبانی گروه شرکت های شهرخودرو، پس از خرید امتیاز تیم فوتبال پدیده و انجام امور حقوقی و اجرایی ثبت باشگاه، عملا" از سال 1397 با عنوان موسسه ورزشی شهرخودرو آغاز به کار نمود و با جذب نیروهای توانمند در عرصه فوتبال نسبت به تنظیم برنامه های تمرین، انجام آمادگیهای لازم تکنیکی، ارائه آموزشهای تخصصی فراگیر و همچنین تنظیم قرارداد با جمعی از بهترین بازیکنان اقدام کرده است.

اکنون باشگاه فرهنگی ورزشی شهر خودرو ، در رشته فوتبال فعال بوده که قطعا" با ایجاد بستر مطلوب فرهنگی برای ورزشکاران باشگاه و ایجاد ساختارسازی مناسب مسیر خودکفایی، در سایر رده های سنی در فوتبال پایه را دنبال خواهد کرد، به گونه ای که بتوان به لحاظ بازیکن سازی به خودکفایی برسیم.

هدف از تاسیس این باشگاه تقویت ورزش استان خراسان، حضور در لیگ برتر کشور و درآینده نزدیک با حضوردر میادین بین المللی محقق خواهد شد و به عنوان پدیده ای ماندگار، نسبت به رسالت خطیری را که شروع نموده انجام وظیفه خواهد کرد.

در حال حاضر باشگاه فرهنگی ورزشی شهر خودرو خراسان با مالکیت دکتر فرهاد حمیداوی و با مدیر عاملی جواد وطنخواه و سرمربی گری یحیی گل محمدی در لیگ برتر شرکت دارد.

کانون هواداران شهر خودرو:

باشگاه فرهنگی ورزشی شهر خودرو به منظور ارج نهادن به مقام و جایگاه هواداران خود اقدام به راه اندازی کانون هواداری کرده و امکانات و خدمات منحصر به فردی را در اختیار اعضا کانون هواداری باشگاه قرار داده است.

خرید آنلاین بلیت بازی های تیم فوتبال شهرخودرو، فروشگاه اینترنتی محصولات ورزشی و اپلیکیشن هوشمند برخی از خدمات ارائه شده در کانون هواداری تیم فوتبال شهرخودرو بوده که در اختیار اعضا کانون هوادارای باشگاه شهرخودرو قرار گرفته شده است.

هیئت مدیره و مدیران

دکتر فرهاد حمیداوی
دکتر فرهاد حمیداوی

مالک باشگاه

دکتر مقصود خدایی
دكتر مقصود خدايي

رئیس هيات مديره

مهندس علي شهام
مهندس علي شهام

نايب رئیس هيات مديره

جواد وطنخواه
جواد وطنخواه

عضو هیئت مدیره و مدیر عامل

دكتر حميد رضا كريمويي
دكتر حميد رضا كريمويي

رئیس كميته اقتصادي

Avatar
مهندس وحيد عليپور

نماينده ي هيات مديره

نايب رئیس كميته اقتصادي

Avatar
رضاشاهمنصوری

روابط بین الملل

card image cap
محسن خدایی

مشاور اقتصادی

Avatar
دكتر بختياري

معاونت حقوقي

هادي ستايشمند
هادي ستايشمند

مدير مالي

Avatar
جواد طاری بخش

مدیر روابط عمومی

سخنگوی باشگاه